Методична нарада

Дата опублікування:
28 листопада 2018 року.

      28 листопада 2018 року  у приміщенні Снігурівського БТДЮ проведено інструктивно-методичну нараду завідувачів й методистів ЗДО, директорів НВК «Модернізація управлінської діяльності керівника ЗДО в умовах сучасного інноваційного розвитку».

   Горностай Лариса Володимирівна, в.о. завідувча Снігурівського РМК  зазначила, що за допомогою введення інновацій дошкільний навчальний заклад здатен конкурувати на ринку освітніх послуг. Втілення інноваційних ідей у практику роботи залежить не тільки від ресурсних, а насамперед від інноваційних можливостей педагогів-вихователів.

    Клапчук Юлія Вікторівна, директор Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради ознайомила присутніх з діяльністю центру, основним завданням якого є надання дітям з освітніми потребами психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг. Вона акцентувала увагу на тому, що успішне впровадження  інклюзивної освіти – це важливий крок у формуванні сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років.

     Бєлєй Наталія Іванівна, методист Снігурівського РМК ознайомила з основними аспектами атестації вихователів у 2019 році. Професійна готовність вихователя дошкільного навчального закладу до інноваційної діяльності є закономірним результатом спеціальної підготовки, зокрема у ДНЗ; самонавчання й самоосвіти, виховання й самовиховання; постійного залучення до інноваційних процесів на робочому місці. Значну роль у формуванні готовності вихователя до інноваційної діяльності відіграє керівник дошкільного навчального закладу, який створює сприятливі для цього умови, сприяє підвищенню кваліфікації. Також Наталія Іванівна, зупинилась на питанні правильності заповнення трудових книжок.

                                                                                                                                                          Л.ГОРНОСТАЙ, в.о.завідувача Снігурівського РМК

^ Вгору ^