Методологічний семінар-практикум «Ефективні шляхи підготовки до ЗНО з іноземних мов»

Дата опублікування:
13 Листопада 2019 року.

13 листопада 2019 року на базі Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний методологічний семінар-практикум «Ефективні шляхи підготовки до ЗНО з іноземних мов», який відвідали 25 вчителів району.

 Мета заходу: ознайомити учасників семінару з практичним досвідом вчителів школи та актуальними питаннями підготовки учнів до зовнішнього незалежного тестування з іноземних мов, з характеристикою та особливостями  тестів.

Зі вступним словом до присутніх звернулася методист районного методичного кабінету Дмитрик Т.В., яка ознайомила присутніх з основними нормативними документами, технічними характеристиками тесту з іноземної мови.

Керівник РМО Авраменко В.В. проаналізувала результати ЗНО-2019 та ознайомила з особливостями ЗНО-2020. Вікторія Вікторівна провела теоретичне та практичне заняття з використання змішаного навчання, інтерактивних навчальних матеріалів веб-сервісів.

Вчителі мали змогу вдосконалити навички аудіювання в лінгафонному кабінеті.

Кирийчук І.П. провів майстер-клас «Можливості використання QR-кодів в освітньому процесі».

Бредіхіна І.В., методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, висвітлила питання “Підготовка до написання відкритої частини сертифікаційної роботи”. Інеса Володимирівна поділилася лайфхаками ефективної підготовки до ЗНО.

 З огляду на вимоги суспільства щодо підготовки компетентних та конкурентноспроможних  випускників  учителі навчальних закладів міста отримали корисний практичний досвід на семінарі.

^ Вгору ^