Ми знову разом!!!

Дата опублікування:
1 Вересня 2016 року.

«Починаємо реформу, що на десятиріччя визначить освітній ландшафт України. Ми прагнемо побудувати суспільство освіченого загалу». Саме цими словами Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич розпочала засідання установчої педагогічної ради в Олександрівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів директор школи Завгородня Р.В..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року в школі проводиться установча педагогічна рада, завдання якої полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрями роботи щодо виконання національної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі  загальної середньої освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення в роботі педагогічного колективу і, разом із тим, окреслити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед школою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У доповіді директор зазначила, що втілення запроваджених змін в освіті значною мірою залежатиме від педагогічних працівників, які мають не лише високу професійну компетентність, але й ідентифікуються з професійно-ціннісними орієнтаціями, що спрямовані на творчу реалізацію та постійне самовдосконалення у професії, становлення нової української школи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно педагогічна рада не пройшла без використання інтерактивних вправ та комунікаційних технологій. Вправа «Знайомство» допомогла познайомитися з новопризначеними молодими спеціалістами, дала можливість вчителям розповісти про літній відпочинок і разом з тим тренувала пам’ять і увагу. Вправа «Знайомство мовчки» ще раз довела, що спілкування для педагогів – важлива складова у вирішенні стратегічних завдань, затверджених педагогічною радою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Із співдоповідями виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Стасишина Л.Й., яка глибоко проаналізувала результати ЗНО та ДПА випускників на шкільному і районному рівнях; заступник директора з виховної роботи Піскун О.Ф. зробила порівняльний соціально-педагогічний аналіз з питань охорони дитинства, продемонструвала результати дослідження рівня вихованості учнів, дала оцінку стану національно-патріотичного виховання. Ще 10 організаційних питань було вирішено на засіданні.

Емоційним стало завершення педагогічної ради. Вправа «Руханка»  засвідчила, що три години роботи були плідними і важливими, настрій колективу піднесеним і налаштованим на подальшу роботу.

Така у нас робота і досягнути в житті чогось без прикладання зусиль неможливо.

Очільник закладу висловила сподівання, що в новому навчальному році  будуть нові звершення, що кожен учитель разом з учнями, батьками, громадськістю докладе максимум зусиль для нових досягнень.

Стасишина Л.Й., ЗДНВР

^ Вгору ^