Миколай мандрує світом

Дата опублікування:
20 грудня 2019 року.

Миколай мандрує світом.

                                                                                           Він дарує чемним дітям

                                                                                            Те, про що їх світлі мрії.

Тут для кожного дари є,

Не забуде він нікого,

Ні хорошого, ні злого.

 

      19 грудня – день святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями.

       За народними повір’ями саме в цей день Миколай спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.     

      18 грудня представники учнівського самоврядування разом з учасниками художньої самодіяльності Горохівського БК на чолі з директором Концевою С.С. та завідуючою сільською бібліотекою Вороною С.В. відвідали дитячий садок, де показали цікаве дійство, співали про зиму і Святого Миколая. У віршах та піснях прохали у Святого Миколая здоров’я, подаруночків та щасливої долі для всієї родини. Задоволенні і щасливі малюки попрощались з гостями та запросили на наступний рік.

      А 19 грудня Святий Миколай завітав і до школи. Чемним  і слухняним дітям він дарував солодощі, неслухняним – різочку – пересторогу на майбутнє.

     Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Не залишились без уваги і працівники школи, яких Миколай також привітав зі святом. 

      Також учні Горохівської ЗОШ взяли активну участь у благодійній акції «Подарунки на Миколая». На передову відправлено солодощі, теплий одяг  та вітальні листівки.

 

    

Педагог-організатор Стібак О.В.

^ Вгору ^