Миколая зустрічали в цей святий величний час

Дата опублікування:
20 грудня 2018 року.

     Ось і настала зима зі своїми заметілями, хуртовинами, завірюхами, морозами. А ще вона привела за собою цілу низку найрадісніших свят. Добре, щедре, багате і по-справжньому родинне свято «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час» зібрало дітей Снігурівщини у Будинку творчості дітей та юнацтва.

     У фойє була представлена виставка робіт вихованців гуртків БТДЮ та учнів загальноосвітніх закладів району – учасників районних конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Усі роботи майстерно виконані в різних художніх техніках, наповнені світлом і теплом, адже саме так сприймають оточуючий світ діти.

     В цей час Святий Миколай поспішав на казкове дійство. Дорогою сталася пригода: чортики  вкрали у дітей мішок з подарунками, що принесли янголи від Чудотворця. Але на допомогу прибігли Зима, Білочка і діти. Знайшли вони мішок з подарунками. Соромно стало Антипку і його друзям за свій вчинок, зрозуміли вони свою помилку, покаялися, попросили вибачення у Миколая Чудотворця та діток. Святий Миколай не образився на них, розморозив їх, та попросив жити дружно, бути добрими та чесними. Діти тішили Миколая молитвами, віршами, піснями, іграми, танцями.

     До привітань Святого Миколая приєдналися депутат обласної ради Андрій Закусілов, голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна.

     У казковій атмосфері, при переповненій глядачами залі, відбулася ця подія. Чарівне дійство залишило в серцях присутніх теплі враження та почуття на весь цикл Різдвяних та Новорічних свят.

^ Вгору ^