Милосердя і доброта завжди поруч

Дата опублікування:
17 лютого 2017 року.

15 лютого представники Ради старшокласників Снігурівської ЗОШ     І–ІІІ ступенів № 1 відвідали вихованців реабілітаційного центру «Журавлик». Метою цієї зустрічі було поділитися добротою та милосердям з дітьми, які мають обмежені можливості, а також виконати колективну роботу до Дня Святого Валентина для воїнів АТО.

Вихованці та працівники центру щиро раділи нашому приходу. Протягом цієї зустрічі учні знайомили всіх присутніх з історією свята Дня Закоханих, співали пісні про кохання та читали ліричні вірші. Після цього всі учасники заходу взялись за виконання колективної роботи. Учні нашої школи із захопленням спілкувалися з вихованцями реабілітаційного центру та допомагали їм виготовляти «валентинки» для захисників нашої держави. Потім із виготовлених «валентинок» створили колаж, у створення якого було вкладене найдорожче – любов. А наостанок вихованцям центру були презентовані невеличкі солодкі подарунки, які допоміг зібрати настоятель церкви Миколи Літнього отець Володимир та учні нашої школи.

Запам’ятай, моя дитино, з юних літ
На все життя, щоб знала, як прожити.
Людина для добра приходить в світ
Й покликана завжди добро творити.
Нелегко це, хто що б не говорив,
Й не кожному зробити це вдається.
Бо в світі стільки смертних є гріхів,
Що доброта не завжди йде до серця.
Та ти людина і тому учись
Добро творити, людям співчувати.
До цього світу пильно придивись,
Злим помислам навчися лад давати.
Йди з добротою — це собі затям,
Із ласкою, прихильністю, привітно.
Й не розлучайся з добрим почуттям,
Хай доброта в душі суцвіттям квітне.

 

Ця душевна, тепла, щира зустріч принесла всім присутнім багато емоцій, нові знайомства, радість. А найважливіше те, що такі заходи виховують в учнів почуття милосердя, доброти, співпереживання та любові до ближнього.

Усміхніться всім навколо:

Небу, сонцю, вітам, людям.

І тоді обов’язково

День тобі щасливим буде…

 

Пам’ятаймо, що «любов — це єдиний скарб, що помножується, це єдиний дар, що росте тоді, коли його роздають» (Б. Ферреро «Коло радості»).

 

ЗДВР та педагог-організатор Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

Титаренко О.А,Чура Є.А.

 

^ Вгору ^