Місія добра

Дата опублікування:
22 вересня 2017 року.

    У Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 вже стало традицією напередодні дня людей похилого віку відвідувати територіальний центр соціального обслуговування у Снігурівському районі (стаціонарне відділення). Лідери учнівського самоврядування ставляться до цього виважено й мудро. Може, вони ще до кінця не розуміють, що таке печаль, біда, самотність, але діти мають добре серце і вміють співчувати. Саме тому відчувалося: все, що вони роблять, – від душі. Діти співали пісні, читали вірші, пригостили солодощами присутніх, які надав отець Володимир, настоятель церкви святого Миколая літнього. На очах самотніх бабусь і дідусів бриніли сльози. Після концерту вони підходили до дітей і щиро дякували за подаровані приємні миті, розповідали про себе, свої захоплення. Як з’ясувалося, їх у них чимало.

    Час промайнув швидко —  учні повернулися до школи. Але запевнили, що відтепер постійно будуть провідувати людей, які перебувають на стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування, і робитимуть для них щось приємне. Тож діти не прощалися, а сказали: до нових зустрічей!

     Кожна людина творить своє майбутнє – воно у наших руках. Якщо будемо небайдужі до інвалідів, людей похилого віку, то й самі житимемо у гармонії.


Титаренко О.А., ЗДВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

^ Вгору ^