Місячник «Увага! Діти — на дорозі!»

Дата опублікування:
13 вересня 2017 року.

     Розпочався новий навчальний рік — і на вулицях населених пунктів побільшало юних пішоходів. Тож завдання вчителів, батьків, вихователів — зробити все, аби адаптаційний період пройшов спокійно: без прикрих, а часом, трагічних випадків.

        У зв’язку з цим щороку проводяться профілактичні заходи під назвою «Увага! Діти на дорозі!». Протягом  місячника в Юріївському НВК проведено різноманітні заходи, спрямовані на вивчення, закріплення знань учнів та вихованців з безпечної поведінки на вулиці, дорозі, дотримання

     Правил дорожнього руху. Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Маленьким пішоходам як ніколи потрібні допомога та підтримка дорослих. Класні керівники, класоводи та вихователі провели бесіди-інструктажі «Мій шлях до школи!», «Зі знаками дружи – не знатимеш біди», «Живе перехрестя», «Правила безпеки під час переходу вулиці», вікторини «Як  ти знаєш правила дорожнього руху», «Правила безпеки під час переходу вулиці». Оформлено інформаційні листівки для класних куточків «Правила дорожнього руху велосипедистів», цікаві розмальовки «Правила дорожнього руху».

    Доречно зазначити, що робота по навчанню правилам дорожнього руху в навчально – виховному комплексі проводиться систематично, протягом усього навчального року і обов’язково із залученням батьків. Адже, як відомо, лише за такого підходу діти матимуть стійкі знання та вміння.

     Тож маємо надію, що спільні зусилля батьків і  педколективу закладу допоможуть учням в майбутньому стати зразковими пішоходами та водіями, попередити будь-яку дорожньо – транспортну пригоду.

          Бажаємо всім бути уважними на дорогах і дотримуватись правил дорожнього руху.

Кирдяк В.Г., педагог – організатор Юріївського НВК

 

^ Вгору ^