Міжнародний день порозуміння з ВІЛ- інфікованими та хворими на СНІД людьми в школі

Дата опублікування:
9 грудня 2016 року.

    Міжнародний день порозуміння з ВІЛ- інфікованими людьми вперше відзначався.

          1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

 dsc02172

         З того часу Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми відзначається   щорічно  1 грудня. Головна мета – звернути увагу суспільства на цю проблему.

dsc02167У Нововасилівській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів відбулося ряд заходів, присвячених Міжнародному  дню  порозуміння з ВІЛ- інфікованими людьми: бібліотекарем Червоною С.В. підготовлена виставка інформаційної літератури «Не дай СНІДу шанс», вчитель біології Дичко С.А. провела тематичну лінійку «Молодь проти наркоманії та СНІДу», медпрацівник  Нововасилівського  ФАПу  Волошина Л.В. прочитала лекцію «Убережи себе від СНІДу» учням 9-11 класів, педагог — організатор Боднар Т.А. підготувала відеолекторій «Життя- мить, зумій його прожить» для учнів 5-8класів.

      dsc02173   Мета даних заходів – навчити учнів розрізняти поняття ВІЛ/СНІД; надати інформацію про основні шляхи передачі ВІЛ-інфекції; пояснити, як ВІЛ впливає на роботу організму, як вберегти себе від інфікування ВІЛ.

Педагог – організатор

                                                                                                             Т.А.Боднар

^ Вгору ^