Міжнародний День прав людини

Дата опублікування:
12 Грудня 2017 року.

   10 грудня відзначається Міжнародний День прав людини. Саме в цей день в далекому 1948 році прийнято дуже важливий документ – Загальну Декларацію прав людини. Важливою метою цього документа є знання своїх прав у повсякденному житті. Ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством. Не оминула ця подія і наш Юріївський НВК.

   З 4 по 8 грудня традиційно проведено Всеукраїнський тиждень права, що сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.

  Тиждень правознавства є дієвою формою організації навчання, виховання, поглиблення рівня знань учнів і сприяння їхньому розвитку та поширенню світогляду. Водночас зміст заходів, що проводяться, тісно пов’язані за змістом з основним програмним курсом. Проведення тижня правознавства – це не лише розваги для учнів, а одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. У цей час між вчителем і учнем виникає тісне спілкування, що дозволяє їм краще пізнати один одного.

  У рамках тижня правознавства проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів і традицій. У шкільній бібліотеці оформлено тематичну книжкову виставку «Знання законів – знання прав».

            Себро К.В.,

вчитель історії і правознавства Юріївського НВК

 

^ Вгору ^