Міжнародний день рідної мови в Калинівському НВК

Дата опублікування:
26 Лютого 2018 року.

  Слово рідної мови – могутній засіб передання від покоління до покоління історичного, культурного, морального, естетичного, побутового досвіду.

   З нагороди святкування Міжнародного дня рідної мови в Калинівському НВК учні початкових класів провели свято «Моє багатство – рідна мова». Старшокласники відвідали виховну годину «Рідна мова – безцінна й невичерпна скарбниця народу», а для учнів середніх класів проведена мовна вікторина «Шануймо мову над усі скарби, якщо ми хочемо зватися народом».

   Головною метою відзначення цього свята  у школі стало зміцнення державотворчої функції української мови, мов коріння народів і національних меншин, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв.

   Учні НВК підтримали ініціативу філії Інституту модернізації  змісту освіти і провели «диктант єдності».

  Такі заходи сприяють розвитку пізнавальних інтересів  до вивчення рідної мови, зміцнюють патріотичні почуття учнів, спрямовують їхній духовний розвиток.

  Мова народу – найкращий цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розвивається. Тож бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо, дбаймо про її чистоту і красу!

Н.В. Мікуляк, ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^