Міжнародний день театру

Дата опублікування:
23 березня 2018 року.

   27 березня святкується Міжнародний день театру. Це свято підкреслює значимість творчої праці майстрів сценічного мистецтва. Адже український театр органічно поєднав кращі традиції та набутки світової та національної культури. Він був і залишається могутнім засобом утвердження загальнолюдських цінностей, джерелом високої духовності і натхнення.

    Серед театралів і учні Калинівського НВК, тому  і влаштували у закладі Свято театру. Кожен клас мав можливість виступити на шкільній театральній сцені зі своєю постановкою. Так учні четвертого класу інсценували казку «Кіт у чоботях», п’ятикласники нагадали про неймовірний твір Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха». Учні шостого класу перенесли глядачів до Диканьки , щоб погостювати у Солохи, славнозвісної героїні  Миколи Гоголя. А ось семикласники  вподобали детективний жанр , і разом з героями  Артура Конандойля розплутували детективну історію. Для аматорів восьмого класу виявилася  ближче творчість Михайла Старицького і його п’єса «За двома зайцями».

   Життя – це гра, а люди в ній актори. Кожен з яких грає головну роль власної вистави свого життя. Втім, інколи дуже корисно зазирнути у себе крізь призму чужого світосприйняття. Бо кожен з нас гірший, ніж хоче здаватися, проте, кращий, аніж здається. І жоден не може побачити себе таким, яким бачать інші. Тому, щоб зрозуміти себе, необхідно навчитися бачити чужими очима. Це допомагає нам зробити театр.

Педагог-організатор Калинівського НВК

 Захарченко Т.В.

^ Вгору ^