Міжнародний день толерантності

Дата опублікування:
6 грудня 2016 року.

У Калинівському НВК проведено пізнавальні заходи до Міжнародного дня толерантності, які найкращим чином вчать єдності, справедливості та поваги, допомагають учням усвідомити, що всі ми — різні і в той же час рівні, незалежно від зовнішнього вигляду, національної приналежності, соціального статусу, цінностей або поведінки. Так, учні початкової школи взяли участь в обговоренні життєвих ігрових ситуацій «Шлях до гармонії з навколишнім світом». Вчились поважно ставитись до оточуючих, розуміти різницю і індивідуальність кожного, цінувати сім’ю, друзів, однокласників. За круглим столом «Майбутнє людства — в єдності» старшокласники дійшли висновку, що кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування.

dscn2866 dscn2897

Суспільство має бути готовим усувати стереотипи і спотворені уявлення, виступати на захист жертв дискримінації. Учні середніх класів спробували відобразити своє бачення толерантності через перфоманс «Простір толерантності».
dscn2900

Все частіше ми приходимо до розуміння, що непримиренність і безкомпромісність повинні зникнути. На перший план потрібно поставити зусилля щодо запобігання назріваючих та подоланню існуючих конфліктів. А чудесним нагадуванням про таку необхідність є, власне, Міжнародний день толерантності.

ЗДВР Калинівського НВК
Мікуляк Ніна Василівна

 

^ Вгору ^