Молодіжна хвиля

Дата опублікування:
26 грудня 2016 року.

dscn356217 грудня  2016 р. на механіко-математичному факультеті Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулося відкриття науково-творчого фестивалю «Молодіжна хвиля», що вже втретє  проходить у стінах університету. Учні Калинівського навчально-виховного комплексу теж приєдналися до цієї феєрії науки та творчості.

dscn3529

  Калинівці разом з учнями  шкіл Миколаєва, Херсона, Вознесенська  брали участь у квестах, наукових дослідженнях у тематичних студіях «Світ професій», «Острів майстрів», «Чарівні світи», «3D-анімація», «Математичні перегони» тощо.

dscn3563Переможців майстер-класів нагороджувало професійне журі: провідні вчителі шкіл міста й області, магістранти та викладачі факультету. Приємним стало і те, що учень 8 класу Андрєєв Валерій зумів стати переможцем у своїй студії і отримав сертифікат на відвідування розважального центру у Миколаєві.

dscn3533Декан механіко-математичного факультету Анатолій Володимирович Овчаренко підкреслив, що завдяки фестивалю «Молодіжна хвиля» вдається знаходити майбутніх вчених і розвивати їхні таланти. Такі заходи дозволяють не тільки проявити свої здібності, розвинути їх, а й обрати майбутню спеціальність, професію.

Мікуляк Н.В., ЗДВР Калиновського НВК

^ Вгору ^