МОН планує зменшити бюрократичний тиск на школу

Дата опублікування:
18 грудня 2017 року.

Міністерство освіти має намір зменшити бюрократичне навантаження на українські школи. Відповідні заходи передбачені планом із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування середньої освіти «Нова українська школа», що затверджений урядом 13 грудня.
Загалом, зменшення бюрократичного навантаження на школи планується реалізувати завдяки виконанню чотирьох пунктів плану, які мають бути здійснені впродовж 2018 року.
Зокрема, у рамках виконання плану шкільної дебюрократизації освітнє відомство планує розробити оновлену Типову інструкцію з діловодства для загальної середньої освіти.
Також планується вжити заходи зі спрощення системи документообігу, оптимізації звітності та запровадження електронних форм документів.
У четвертому кварталі 2018 року у Києві, Львівській та Харківській областях буде проведений експеримент з дебюрократизації освіти.
Ще одним заходом зі зменшення бюрократичного тиску на школи у Міністерстві освіти вважають запуск системи освітньої статистики й аналітики, яка має бути створена наприкінці 2018 року.

^ Вгору ^