МОН затвердило порядок інституційного аудиту в школах

Дата опублікування:
15 травня 2019 року.

Міністерство освіти і науки затвердило порядок проведення інституційного аудиту в школах.

Про це повідомили на сайті Держслужби якості освіти, яка проводитиме аудит.

Інституційний аудит проводитимуть раз на 10 років. Водночас, його можуть проводити і позапланово, якщо за результатами незалежного зовнішнього моніторингу якості освіти школа покаже низькі результати. Також аудит можуть проводити за ініціативою засновника закладу.

У службі зазначили, що перші аудити планують провести у вересні.

Завантажити інфографіку можна за цим посиланням.

За словами голови служби Руслана Гуракаінституційний аудит проводитимуть не для виявлення недоліків, а для підтримки та допомоги школам у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості.

“На підставі звіту про проведення аудиту, що включатиме акт перевірки та підготовлені експертами аналітичні довідки, складатиметься висновок і рекомендації для школи. Результати оцінювання відображатимуть досягнення закладу та його потреби, а також визначатимуть рівень якості освітньої діяльності: перший – високий, другий – достатній, третій – вимагає покращення, четвертий – низький.

У разі виявлення порушень Держслужба якості освіти надаватиме школі рекомендації та час для роботи над помилками – до 1 року, – розповіла міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.

Якщо після цього терміну школа не виправить помилки, служба зможе рекомендувати засновнику змінити керівника або реорганізувати заклад.

Детально про процедуру проведення аудиту можна дізнатись

за цим посиланням.

Протягом двох місяців 12 шкіл випробовуватимуть критерії та індикатори оцінювання якості освіти

^ Вгору ^