Море вражень та емоцій

Дата опублікування:
6 червня 2017 року.

    З метою популяризації вивчення іноземної мови та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів і розвитку й самореалізації особистості організовано літній мовний табір у Калинівському НВК. У рамках мовного табору  учні поглиблюють свої знання з німецької мови, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

     Основна мета — зацікавити дітей вивченням німецької мови, допомогти перебороти мовний бар’єр, активізувати їх творчу діяльність. Відповідно до плану роботи підібрано заходи розважального і розвивального характеру: квест, свято, змагання, конкурси, пісні, танці, екскурсії, презентації, перегляд відео, вікторини, турніри тощо.

    Учасниками мовного табору є учні 2 -8 класів, а керівником – Островчук О.І. Свою роботу мовний табір розпочав 29 травня і продовжить по 9 червня. Пройшов тиждень роботи табору, що залишив море вражень та емоцій. Кожний день проходить цікаво і весело. Учні отримують мовні навички, спілкуючись німецькою мовою в невимушеній обстановці і поглиблюючи свої знання з культури, традицій, звичаїв Німеччини: на святі німецької мови, в інтелектуальній грі «Німецька приносить мені задоволення», мовному турнірі «Як ми знаємо Німеччину і німецьку мову?», конкурсі — презентації «Традиційна кухня Німеччини та України», змаганні «Кращий знавець німецької мови» та інших заходах. Діти з великим задоволенням активно включаються у роботу: вміло працюють  у групах, парах, командах.

    Свою роботу мовний табір продовжує і бажає всім учням отримати море вражень та емоцій від корисних цікавих заходів.

                      Н.В. Мікуляк,

ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^