Мова — рідна, слово — рідне

Дата опублікування:
23 лютого 2017 року.

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Урочиста лінійка з приводу цієї дати відбулася і в Снігурівській ЗОШ I-III ступенів №1. Міжнародний день рідної мови — ще одна нагода для кожного громадянина усвідомити причетність до свого народу, до рідної мови. Рідна мова – це батьківська мова, мова народу, мова серця. Саме з таким усвідомленням зібралися учні, вчителі, гості школи на святкову лінійку, розпочату «Молитвою до мови» К. Мотрич, яку з великим натхненням і вірою в серці прочитали учениця 7-Б класу Гула Карина.

Середа Віталій розповів історію виникнення свята і коли його почали відзначати в Україні. Савенко Анастасія наголосила на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Продовжили лінійку читці віршів про мову Онищенко Анастасія та Чура Даниїл.

]Наостанок пролунала пісня «Рідна мова», яку виконали Шеремет Дарина, Шеремет Тетяна, Кухтєй Дарина. Завершив лінійку директор школи Титаренко Д.В, який закликав учнів зберігати і шанувати свою мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.

О.В. Дробенчук,  учитель української мови і літератури

^ Вгору ^