Мова – великий дар

Дата опублікування:
9 листопада 2018 року.

            Мова-великий дар. Це найбільше й найдорожче добро кожного  народу. Це жива схованка людського духу, його багата скарбниця. У неї народ складає і своє давнє життя, і свої мрії, розум, досвід, почуття.

              Учні 3-Б класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (класовод Воскобойнікова Т.В.) з задоволенням долучилися до святкування Дня української писемності та мови.

            Молодші школярі перевірили свої знання з рідної мови, написавши  диктант «Мова – великий дар», адаптований для початкової школи.

             Під час години спілкування «Українська мова – симфонія життя» учні декламували вірші українських поетів-класиків Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка, сучасних українських поетів, поетів-краян. Новікова Катерина, Рудюк Софія, Вардаков Ярослав продемонстрували високий рівень володіння художнім словом. Кузьменко Кіра, Нагорний Максим, Євдокимов Даніїл, Заїка Ганна, Тарасенко Софія, Мілян Дмитро, Курило Ярослав Кумосін Євген вразили присутніх акторською майстерністю під час інсценування творів сучасних українських митців Тетяни Стус «Як пасує краватка, або Чому не всі поросята брудні» і Мар’яни Савки «Казка про Старого Лева».

            Третьокласники змогли відчути, яке багатство є у кожного з нас, його ми не завжди помічаємо, не завжди цінуємо, але без нього ми не можемо жити. Це наша рідна мова! Ми будемо тільки тоді справжніми українцями, коли навчимося слухати, відчувати, бачити справжню красу співучої, неповторної української мови.

Воскобойнікова Т.В., класовод 3-Б класу

^ Вгору ^