Мовний літній табір «Discovery» в Киселівці

Дата опублікування:
14 червня 2016 року.

На базі Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завершує працювати мовний літній табір «Discovery», який відвідують 30 учнів. Його мета – спонукати школярів застосовувати знання з іноземних мов у різних формах діяльності.

До роботи у таборі залучені вчителі англійської мови школи Кравченко Тетяна Володимирівна і Шаманська Оксана Леонідівна. Вони підготували цікаву програму для відпочинку та одночасно для оволодіння комунікативними навичками іноземних мов.

SAM_3878Для учнів проводяться тематичні дні, конкурси на знання англійської мови, розучування пісень та речівок, створення мовних проектів та презентацій. Під час занять учні набувають та удосконалюють свої мовні навички, отримують мотивацію для подальшого оволодіння іноземними мовами.

SAM_3897

SAM_3848

SAM_3865Поставлені завдання виконуються у результаті злагодженої роботи вчителів і дітей. Виховна діяльність в мовному таборі організована відповідно до плану роботи на кожен день. Учні отримують практичні навички в застосуванні англійської мови, навички роботи у команді та групах. Діти поділились ду   мками та планами щодо нових проектів і видів діяльності, які б вони бажали мати наступного разу.

 

Н.В. Хлань, директор Киселівської школи

^ Вгору ^