Мовний табір – осередок творчості та знань

Дата опублікування:
7 червня 2018 року.

   Мовний  табір «Immergrṻn» у Калинівському НВК продовжує свою роботу.

  Спираючись на основні принципи роботи літнього мовного табору, а саме: зв’язок навчання з життям; комунікативну активність учнів;  розважально-ігрову діяльність, діти набувають знання з іноземної мови. Застосування в мовному таборі іноземної мови, зокрема німецької, дає вчителю шанс допрацювати з учнями те, на що  часто забракало часу на уроках та в позаурочний час.

   Конкурс-презентація «Традиційна кухня Німеччини та України», «Кращий знавець німецької мови», конкурс-вікторина «Хто знає більше?», квести  допомагають учням удосконалювати мовні вміння, а також розвивати творчі здібності. Робота в командах спрямована на виховання почуття дружби, взаємодопомоги, відповідальності. На практичних заняттях учні створюють проекти і презентують їх: «Визначні пам’ятки Німеччини» та «Німецькомовні країни», що стимулювали їх інтелектуальне і творче самовдосконалення.

  Перегляд відеопрограм, фільмів, ігри на закріплення лексики та граматичного матеріалу, розгадування кросвордів розширюють лінгвокраїнознавчі  знання. Кожний день цікавий, насичений, захоплюючий, несе в собі щось нове в поєднанні з відпочинком та іграми. І найголовніше — привертає увагу учнів до розуміння необхідності і вдосконалення  вивчення іноземної мови.

Островчук О.І., керівник табору

^ Вгору ^