Мовний табір — це цікаво та корисно!

Дата опублікування:
9 червня 2017 року.

    Під таким девізом на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 працює мовний літній табір «Englishisfun», який відвідують учні 5-8 класів. Вихованці  вдосконалюють мовні навички шляхом вивчення віршів, римівок та пісень, проведенням різноманітних змагань, інтелентуальних ігор та  конкурсів. Учні вчаться писати  листівки про віртуальні подорожі до англомовних країн, запрошення на вечірки,  виготовляти реклами магазинів та торгових марок. Під час роботи табору діти мають можливість застосовувати знання на практиці.

   Школярі відвідали Снігурівський районний народний історико-краєзнавчий музей, в якому з великим задоволенням оглянули виставку робіт народної майстрині Чайки А.В. При відвідуванні районної дитячої бібліотеки учні оглянули виставку, присвячену вивченню Року японської мови. Крім цього,  пограли в гру «Як краще рухатися містом».

   Вихованці табору побували у різних магазинах, спробували робити покупки англійською мовою, презентували продавцям постери з виразами, що допоможуть краще зрозуміти бажання покупців та реклами їх магазинів. Найбільше всього дітям сподобалось проведення костюмованої та квіткової вечірок.

Семидєтова С. П., керівник табору

^ Вгору ^