Мово рідна, слово рідне

Дата опублікування:
21 лютого 2019 року.

      Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови в Калинівському НВК проведено ряд заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови.

 Учитель української мови та літератури ЗахарченкоТ.В. провела конкурс знавців рідної мови між учнями 6-7 класів «Мово рідна, слово рідне».

Мікуля Н.В. разом із старшокласниками влаштували відкритий мікрофон «Лайфхак українською», де обговорювали родзинки української мови.

Такі заходи формують в учнів розуміння того, що мова — наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава,  це індентифікаційник код нації.

      Мова народу — найкращий цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розвивається. Тож бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо, дбаймо про її чистоту і красу, намагаймося говорити один одному лише добрі слова, тоді і світ навколо стане кращим, добрішим.

Мікуляк Н.В., ЗДВР  Калинівського НВК

 

^ Вгору ^