На базі Снігурівського району відбулась колегія департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА

Дата опублікування:
20 червня 2018 року.

19 червня 2018 року на базі нашого району відбулось виїзне засідання колегії департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за участю начальників відділів, управлінь освіти, об’єднаних територіальних громад та першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації С.В. Верловицького.

На порядку денному колегії розглянуто такі питання:

  • Про рівень управлінської діяльності управлінь освіти Вознесенської, Первомайської та Очаківської міських рад.
  • Про результати здійснення внутрішнього аудиту в установах та закладах освіти обласного підпорядкування.
  • Про стан та організацію навчально-виховної та навчально-тренувальної роботи, розвиток масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, професійно-технічних та позашкільних закладах освіти Арбузинського, Врадіївського, Доманівського, Казанківського та Новобузького районів.

У ході роботи колегії присутні відвідали Євгенівський навчально-виховний комплекс Снігурівської районної ради, який є учасником проекту «Новий освітній простір».

Після колегії відбулася нарада з начальниками відділів, управлінь освіти, об’єднаних територіальних громад з  питань підготовки до нового навчального року, виконання заходів, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 27.02.2018 № 48-р «Про оголошення 2018 року Роком освіти в Миколаївській області».

 

^ Вгору ^