На гостини до книгозбірні

Дата опублікування:
7 жовтня 2016 року.

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек учні 4-9 класів Новокиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом зі шкільним та сільським бібліотекарями Дуровою Н.В. та Доронкіною М.А. вперше завітали до бібліотеки ім. О.Гончара м.Херсона. Херсонські бібліотекарі відділу мистецтв ретельно підготувалися до зустрічі з нами: ознайомили з книгозбірнею, розповіли про цікаві заходи та показали власні фільми про послуги для різних категорій відвідувачів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також провели для дітей розважальну програму «Музика нас зв’язала». Школярі охоче співали пісні, танцювали, грали в музичні ігри та інсценували казки. На знак подяки ми подарували херсонським колегам гілочки калини, дідух і ляльку, виготовлену з гарбуза. Не оминули учні й фотосалон «Привіт з Херсона», де мали змогу сфотографуватися на фоні спеціальних стендів, виставок, книжкових інсталяцій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нам запропонували відвідати два найцікавіших відділи книгозбірні – відділ документів іноземними мовами та відділ рідкісних і цінних видань. Найцікавіші тому, що відображають дві протилежні епохи – сучасність і минуле. Завідуюча відділом документів іноземними мовами Олена Мащенко показала учням новітні прилади: інтерактивні столик та дошку, а також 3D принтер. Діти стали учасниками віртуальної панорамної екскурсії музеями світу і навіть змогли самостійно спробувати рухати зображення. Завідуюча відділом рідкісних і цінних видань Ольга Сак зацікавила школярів книгами, виданими ще у XVIII ст., показала старовинний атлас світу, прижиттєві видання творів                                                                                             Т.Шевченка, звернула увагу на виставку мініатюрних книжечок.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Час проминув швидко, і ми разом з учнями, повні гарних вражень і емоцій, поїхали милуватися прекрасним містом. Своєю красою зачарував нас Дніпро. Відвідали парки, що буяли різнобарвними квітами. Біля Вічного вогню вшанували загиблих у роки Великої Вітчизняної війни воїнів та захисників незалежності України, які віддали життя у зоні АТО.

Шкільний бібліотекар Дурова Н. В. та

 сільський бібліотекар Доронкіна М. А.

^ Вгору ^