На килимі самбо, на татамі дзюдо вихованці Снігурівської ДЮСШ

Дата опублікування:
10 листопада 2017 року.

           В місті Одеса закінчився відкритий Всеукраїнський турнір з самбо серед  юнаків та дівчат. В цих змаганнях взяли участь самбісти  Снігурівської ДЮСШ, вихованці Заслуженого тренера України С.Г. Зіньковського.

           В командному заліку Снігурівчани посіли ІІ місце.

          Чемпіонами змагань стали Н. Зіньковський, І. Петрончак, А. Катано, О. Кравченко, В. Чумак, А. Пантак, Д. Чігарських.

           В місті Миколаєві закінчилась першість Миколаївської області з дзюдо серед юнаків та дівчат в яких взяли  вихованці  Заслуженого тренера України С.Г. Зіньковського.

           Чемпіонами та призерами стали Н. Зіньковський, В. Левицький, Б. Катано, С.Новосад, Ю. Новосад, О. Кравченко, В. Чумак, О. Шукаєв, Н. Кириченко.

             Нікіта Зіньковський отримав приз за кращу техніку, а Юрій  Новосад  — за волю до перемоги.

             В місті Києві закінчився Відкритий Міжнародний турнір з дзюдо присвячений Дню визволення Києва від Німецько-фашистських  загарбників.

             В складі збірної України серед дівчат виступала вихованка Снігурівської ДЮСШ, кандидат в Майстри Спорту Ірина Петрончак. Вона виграла 6 зустрічей в ваговій категорії до 52 кг і стала першою. Її нагородили кубком, дипломом федерації дзюдо України  та золотою медаллю. Так тримати Ірино!

               В місті Харкові закінчився Чемпіонат України з самбо серед дорослих. За збірну Миколаївської області виступав Майстер Спорту України Роман Братченко в ваговій категорії до 57 кг і посів ІІ місце. Його нагороджено срібною медаллю та грамотою.

 

 

                                                                        Т.Г. Засєченко, методист Снігурівської  ДЮСШ

 

^ Вгору ^