На засіданні колегії відділу освіти райдержадміністрації

Дата опублікування:
27 Квітня 2016 року.

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 27 квітня 2016 року проведено чергове засідання його колегії. На заході були присутні працівники відділу освіти, керівники навчальних закладів району, методисти Снігурівського РМК та голова районної організації Профспілки працівників освіти.

image(1)image_(2)

Порядок денний передбачав розгляд ряду актуальних освітянських питань, зокрема, щодо організації та проведення ЗНО у 2016 році, участі педагогів району у фаховому конкурсі «Учитель року», щодо навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами, харчування дітей у навчальних закладах тощо.

image5(1)_(1)image

Завідувач Снігурівського райметодкабінету Богданова Г.О., доповідаючи про організацію в районі інформаційно-роз’яснювальної та якісної навчально-підготовчої роботи до проведення кампанії «ЗНО-2016», зосередила увагу керівників ЗОШ на важливості контролю за своєчасним прибуттям
11-класників до пункту тестування, що розміщений у Снігурівській ЗОШ №4, з метою стовідсоткового охоплення випускників зовнішнім незалежним оцінюванням.

Благодатна З.І., методист Снігурівського райметодкабінету, поділилася з учасниками зібрання проблемами та перспективами проведення конкурсу «Учитель року» в районі, проаналізувала досягнення учителів у даному конкурсі у розрізі навчальних закладів. Назвала участь у конкурсі однією з умов професійного зростання педагогів. Співдоповідач Чернишева В.Л., директор Куйбишевського НВК, в минулому переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», поділилась досвідом безпосередньо своєї участі в обласному турі.

Про психологічний та методичний супровід дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ доповідала Клапчук Ю.В., методист Снігурівського райметодкабінету. Її виступ був насичений аналітичними даними та рекомендаціями щодо покращення роботи освітян у напрямку навчання дітей зазначеної категорії.

Варакса Н.М., головний спеціаліст відділу освіти, проаналізувала стан організації харчування в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році та визначила основні завдання щодо його покращення на 2016/2017 навчальний рік.

У ході розгляду питань щодо виконавської дисципліни та роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2016 року, з яких виступила заступник начальника відділу освіти Забава О.В., детально проаналізовано конкретні факти, визначено завдання задля визначення причин, що породжують скарги громадян.

З усіх питань директорам навчальних закладів надані відповідні доручення і рекомендації. Підсумком засідання колегії стало прийняття рішень з напрямків, що розглядались на засіданні, щодо покращення роботи освітніх закладів.

Після колегії проведено нараду з керівниками ЗНЗ і ПНЗ з оперативних питань. Начальник відділу освіти Мендус Л.І. акцентувала увагу директорів навчальних закладів на необхідності належного забезпечення з боку адміністрацій навчальних закладів щодо організованого проведення державних підсумкових атестацій та зовнішнього незалежного оцінювання, оздоровлення дітей пільгових категорій, участі шкіл району в акції «Великодній кошик для солдатів АТО».

Також на нараді обговорені питання дотримання нового порядку переведення учнів до наступних класів,  участі навчальних закладів у проектах і грантах для залучення додаткових джерел фінансування, проведення ремонтних робіт у будівлях ЗОШ, організації роботи літніх мовних таборів у школах.

^ Вгору ^