Нагороди юних митців

Дата опублікування:
14 грудня 2018 року.

В Україні вже кілька років існує  Проект ініційований International Association Culture and Art 2011 року. Координатором Проекту є Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», а його організатором — ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив».

До участі у Всеукраїнському проекті «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2018 року, роботи подали юні творці з 20 областей України. Відправили свої малюнки і вихованці Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Васильєва О.В.). Результат – запрошення на урочисте відкриття виставки кращих робіт.

До складу журі цього року традиційно ввійшли запрошені фахівці (живописці, графіки, художники просторових форм, критики мистецтва, мистецтвознавці і т.д.), серед яких чотири особи з України, п’ять з-поза її меж (Польща, Литва, Велика Британія). Протокольні заходи, перегляди відбувались у листопаді, формування експозиції і підготовка урочистого заходу вручення нагород і відзнак — 12 грудня 2018 року у великій виставковій залі Львівського палацу мистецтв. З  1000 конкурсних робіт члени журі відзначили 100 малюнків, які увійшли до експозиції найкращих творів Всеукраїнського проекту. Серед них – робота нашої землячки Рудюк Софії, яка нагороджена Дипломом і подарунком.

Крім урочистого заходу у Львівському палаці мистецтв, діти відвідали Львівський оперний театр, прогулялись по Центральній площі міста, придбали подарунки для своїх рідних у Майстерні шоколаду. Найбільше захоплення отримали від панорами старовинного міста, якою вони милувалися з верхівки Львівської ратуші.

Сповнені вражень юні митці повернулись додому, а тут їх чекав сюрприз – посилка з нагородами від Тернопільського обласного осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України. За майстерність виконання, дотримання народної тематики та активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Українська традиційна народна іграшка руками дитини» Васильєв Іван, Рудюк Софія, Васильєва Олександра та Плохотнік Катерина нагороджені грамотами та подарунками. А керівник колективу Васильєва Олена Володимирівна отримала Подяку за плідну роботу з обдарованими дітьми, за особистий вклад у вихованні зростаючого покоління та активну участь у Всеукраїнський виставці-конкурсі.

Попереду у талановитих вихованців – нові конкурси, фестивалі, виставки.

                                                                                                                                       Нікулишева Т.О., методист БТДЮ

^ Вгору ^