Наказ відділу освіти РДА від 20.11.2017 № 251

Дата опублікування:
22 листопада 2017 року.

Про призначення відповідальних
у ЗНЗ І-ІІІ ступенів району за
формування комплектів
реєстраційних документів осіб,
які складатимуть ДПА у формі ЗНО

Відповідно до листа Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.11.2017 № 01-15/374 щодо визначення в закладах загальної середньої освіти відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО,

НАКАЗУЮ:

1. Відповідальній за організаційні питання зовнішнього незалежного оцінювання в районі Богдановій Г.О.:
1.1. Сформувати списки відповідальних у ЗНЗ І-ІІІ ступенів району за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО, та подати до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти й лабораторії моніторингу якості освіти МОІППО.
1.2. Забезпечити проведення інформаційно-роз‘яснювальної роботи для відповідальних за формування комплекту реєстраційних документів осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО.
2. Директорам ЗНЗ І-ІІІ ступенів району:
2.1. Призначити заступника директора з навчально-виховної роботи відповідальною особою за формування комплекту реєстраційних документів осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО.
2.2. Забезпечити надання консультаційної та технічної допомоги учням, які складатимуть у 2018 році ДПА у формі ЗНО.
2.3. Забезпечити проведення інформаційно-роз‘яснювальної роботи з питань реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року.
2.4. Забезпечити формування та надсилання до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційних документів осіб поточного навчального року, які складатимуть ДПА у формі ЗНО.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти Л.І.Мендус

^ Вгору ^