Нарада директорів ЗНЗ

Дата опублікування:
19 Травня 2017 року.

        19 травня 2017 року відбулась нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів за участю голови райдержадміністрації І.В.Бойко та голови районної ради Т.А.Мезіної.

       Порядок денний передбачав розгляд ряду актуальних освітянських питань, зокрема про  організацію та проведення ЗНО-2017, про підготовку до нового 2017-2018 навчального року, про організацію та проведення оздоровчої кампанії в 2017 році.

          У ході наради шляхом діалогу з керівниками шкіл були відпрацьовані організаційні питання щодо успішного проведення зовнішнього незалежного оцінювання, окреслено порядок дій з підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

         Також на зібранні розглянуті питання кадрового забезпечення, стану профілактичної роботи з попередження підліткової злочинності, порядок організації пільгового харчування учнів, забезпечення підручниками та інші.

           З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Снігурівського району надані відповідні доручення і рекомендації.

^ Вгору ^