Нарада директорів ЗЗСО

Дата опублікування:
17 Травня 2018 року.

     16 травня 2018 року відбулась нарада з директорами закладів загальної середньої освіти району. Нараду розпочала начальник відділу освіти Л.Мендус, яка наголосила на тому, що з 01 вересня 2018 року розпочинається навчання дітей за концепцією Нової української школи. Любов Іванівна акцентувала увагу керівників закладів освіти на тому, що відповідно до загальної мети освіти місією початкової школи є різнобічний розвиток особистості дитини, формування в неї загальнокультурних і морально-етичних цінностей, ключових предметних компетентностей, необхідних життєвих і соціальних навичок, що забезпечують її готовність до продовження навчання в основній школі, життя у демократичному суспільстві.

      Виступаюча звернула увагу присутніх на те, що новизна НУШ полягає у зміні парадигми: учитель має не тільки викладати предмет, а й навчати і розвивати учня; він повинен змінити підходи ставлення до роботи: бути готовим до нового, не боятися запроваджувати нове й утілювати в практику.

    Вона розповіла, що в перших класах, які з 1 вересня 2018 року навчатимуться за новим стандартом початкової школи, має бути організовано 8 навчальних осередків, а їх створення підтримає і держава, і місцева влада. З метою створення нового освітнього простору  буде закуплено дидактичні матеріали для 1-х класів, сучасні меблі, комп’ютерне обладнання.

    «Навчатися в такій школі – задоволення. А закінчити таку школу – конкурентна перевага в дорослому житті» – підсумувала свій виступ начальник відділу освіти.

         Крім того, на зібранні було розглянуто ще ряд актуальних освітянських питань, зокрема про організацію та проведення ЗНО-2018, про організацію та проведення оздоровчої кампанії в 2018 році, про вибір та замовлення підручників для учнів 1-х, 5-х та 10-х класів.

    У ході наради шляхом діалогу з керівниками шкіл були відпрацьовані організаційні питання щодо успішного проведення зовнішнього незалежного оцінювання, окреслено порядок дій з підготовки навчальних закладів району до роботи в умовах Нової української школи.

    З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Снігурівського району надані відповідні доручення і рекомендації.

             

 

^ Вгору ^