Нарада керівників РМО

Дата опублікування:
17 серпня 2017 року.

      З метою якісної підготовки до серпневої конференції педагогічних працівників району 17 серпня 2017 року Снігурівським РМК проведено виробничу нараду з керівниками районних методичних об‘єднань. На нараді були присутні методисти РМК та 25 голів РМО.

      Завідувач райметодкабінету ознайомила учасників зібрання з планом проведення обласної та районної конференцій, темою яких визначено «Компетентнісно-діяльнісний підхід у освітньому просторі». Виступаюча наголосила, що особливістю цьогорічних освітянських зібрань є проведення їх в оновленому форматі: засідань розширених колегій департаменту ОДА і відділу освіти РДА та інтерактивних науково-методичних заходів.

      21 серпня у сесійній залі Миколаївської обласної ради відбудеться засідання колегії департаменту освіти і науки ОДА «Про підсумки роботи органів управління освітою та навчальних закладів щодо забезпечення розвитку освіти в Миколаївській області за 2016/2017 н.р. та завдання на 2017/2018 н.р.» за участі керівництва облдержадміністрації та обласної ради. Район представлятиме делегація, до складу якої увійдуть представник райдержадміністрації, начальник відділу освіти, завідувач РМК, голова райкому профспілки працівників освіти, керівник позашкільного закладу. Педагогічні працівники району братимуть участь у методичних заходах МОІППО, що проходитимуть на площі біля ОДА та на базі інституту, і спрямованих  на підвищення на підвищення компетентності педагогів.

      22 серпня в актовій залі РДА відбудеться засідання розширеної колегії відділу освіти «Освіта Снігурівщини: досягнення і перспективи» за участі керівництва району, директорів навчальних закладів та їх заступників з навчально-виховної роботи. На базі Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка та БТДЮ працюватимуть методичні об‘єднання вчителів-предметників, завідувачів і методистів дошкільних навчальних закладів.

      У 2017/2018 н.р. перед освітянами району постає завдання успішної реалізації Концепції «Нова українська школа», головним спрямуванням котрої є компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі. Серед основних питань, що розглядалися на нараді керівників РМО, особлива увага акцентувалася на опрацюванні методичних рекомендацій МОН України щодо викладання навчальних предметів.

       Від профільних методистів голови РМО одержали індивідуальні консультації щодо належного проведення предметних секцій.

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^