Нарада керівників ШМО

Дата опублікування:
14 Вересня 2016 року.

У 2016-2017 навчальному році Міністерством освіти і науки України проведено розвантаження навчальних програм для учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. Це один із оперативних кроків, що здійснюється паралельно створенню Концепції нової української школи, котра стане фундаментом реформи всієї середньої освіти.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5 вересня 2016 року на базі Снігурівського районного методичного кабінету проведена нарада-практикум для керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів «Особливості календарно-тематичного планування в умовах розвантаження навчальних програм».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В  обговоренні актуальних проблем початкової освіти щодо упровадження компетентнісного підходу в процесі роботи за навчальними програмами оновленого змісту взяли участь методист Снігурівського районного методичного кабінету Лапченкова Л.М., керівник районного методичного об’єднання Лавро О.І., керівники шкільних методоб’єднань. Особливу увагу виступаючі приділили суттєвим змінам, що стосуються критеріїв оцінювання та орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нарада проведена на належному науково-методичному рівні.

Методист Снігурівського РМК Лапченкова Л.М.

^ Вгору ^