Нарада шкільних бібліотекарів

Дата опублікування:
7 вересня 2017 року.

 

    Відповідно до плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 6 вересня 2017 року проведено інформаційно-методичну нараду  шкільних бібліотекарів.

 До учасників зібрання звернулася методист Снігурівського РМК Горностай Л.В., наголосивши,  що сучасний підхід до освіти неможливий без упровадження сучасних комп’ютерних технологій навчання, нових ефективних форм і методів організації навчально-виховного процесу, тому шкільна бібліотека повинна бути центром інформації. Лариса Володимирівна також відзначила важливість використання комп’ютерних технологій як основи формування іміджу сучасної бібліотеки та підготовки до впровадження Концепції  Нової Української школи.

  Керівник районного методичного об’єднання Силкіна Т.Б.  проаналізувала роботу районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів за 2016-2017 н.р. та визначила основні аспекти роботи на 2017-2018 н.р.

     Досвідом щодо організаційної  роботи з учнями поділилась бібліотекар Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  Карпінська О.М. Відеоролик про шкільну бібліотеку  Новокиївської  ЗОШ презентувала  Дурова Н.В.

   Учасники семінару познайомилися з відеоматеріалами та презентаціями, котрі можна використовувати під час проведення Всеукраїнського  місячника шкільних бібліотек.

    На нараді розглянуто питання щодо перерозподілу бібліотечного фонду підручників у межах міжбібліотечного абонементу на 2017-2018 н.р.
З питань, що розглядалися, вироблено відповідні методичні рекомендації.

Горностай Л.В., методист Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^