Нарада у відділі освіти райдержадміністрації

Дата опублікування:
10 січня 2020 року.

10 січня 2020 року у відділі освіти Снігурівської райдержадміністрації проведена нарада  з директорами закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.

Перед початком наради начальник відділу освіти Любов Мендус нагородила дипломами Миколаївського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України школи- переможці Всеукраїнськихо оглядів-конкурсів на кращий стан фізичного виховання та на кращий фільм фізкультурно-спортивного спрямування.

На нараді начальник відділу освіти Любов Мендус довела до відома керівників закладів освіти обсяги затверджених для освітніх установ у кошторисах видатків на 2020 рік та порядок їх використання. Свій виступ Любов Мендус продовжила із необхідності  оптимізації закладів загальної середньої освіти із метою приведення типів закладів у відповідність до нового освітнього законодавства. У своїй доповіді начальник відділу освіти також акцентувавала увагу на важливості об’єктивної оцінки роботи вчителів, що проходять  атестацію у поточному навчальному році, та на новому підвищення кваліфікації.

На нараді також розглянуто питання застосування деяких аспектів Закону України «Про запобігання корупції» у закладах загальної середньої освіти стосовно запобігання і врегулювання конфлікту інтересів та дотримання правил етичної поведінки.

Привітала присутню на нараді начальницю відділу освіти виконкому Снігурівської міської ради Наталію Вараксу із призначенням на посаду, висловила сподівання на співпрацю у реалізації державної політики у галузі освіти та регіональної освіти.

За результатами розгляду порушених на нараді питань керівникам закладів освіти надані відповідні доручення і рекомендації.

^ Вгору ^