Нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів

Дата опублікування:
15 червня 2016 року.

15 червня 2016 року відділом освіти райдержадміністрації спільно з Снігурівським районним методичним кабінетом, райкомом профспілки працівників освіти, Снігурівським районним центром фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти  проведено нараду директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

Заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Забава О.В. зосередила увагу керівників шкіл на першочерговості збереження здоров’я і життя дітей у літній період. Ознайомила з особливостями складання робочих навчальних планів на новий 2016-2017 навчальний рік, в тому числі і для дітей, що навчатимуться за індивідуальною формою.

Завідувач Снігурівського районного методичного кабінету Богданова Г.О., аналізуючи результати складених державних підсумкових атестацій у формі ЗНО, назвала рівень навченості учнів 11 класів у розрізі шкіл та предметів. Націлила керівників ЗОШ на необхідність посилення роботи з підготовки дітей до складання ЗНО у наступному навчальному році.

На нараду була запрошена і начальник служби у справах дітей
Бондаренко Г.М., яка зорієнтувала директорів навчальних закладів на співпрацю з органами місцевого самоврядування та службою у справах дітей з метою виявлення бездоглядних дітей у канікулярний період та їх влаштування до центрів соціальної реабілітації.

101_1458 101_1462 101_1446 101_1456Директор Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Даценко В.А. повідомив керівникам ЗОШ про заплановані ремонтні роботи у навчальних закладах та про закупівлю матеріалів для їх проведення. Зосередив увагу на підготовці навчальних закладів, в тому числі їх систем опалення, шкільних автобусів до нового навчального року.

Головою райкому Профспілки працівників освіти Кисілем В.О. доведено до відома присутніх особливості проходження медичних оглядів працівників ЗОШ у цьому році.

Також на зібранні розглянуті питання кадрового забезпечення навчальних закладів, виконавської дисципліни, роботи шкільних психологів.

З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Снігурівського району надані відповідні доручення і рекомендації.

О. Забава, заступник начальника відділу освіти

^ Вгору ^