Нарада з організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах

Дата опублікування:
1 лютого 2017 року.

 

          01 лютого 2017 року відділом освіти райдержадміністрації спільно з Снігурівським районним центром фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти проведено нараду директорів і комірників загальноосвітніх навчальних закладів.

           Основним питанням наради була організація харчування у ЗОШ в 2017 році. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Мендус Л.І. зосередила увагу керівників шкіл на першочерговості збереження здоров’я і життя дітей, необхідності посилення заходів із запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед учнів шляхом організації якісного гарячого харчування у закладах. Наголосила на необхідності особистого контролю з боку керівників ЗОШ за дотриманням санітарно-гігієнічних норм на харчоблоках.  Відмітила важливість громадського контролю з боку батьків за дотриманням норм закладки продуктів.

         Директор Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Даценко В.А. спільно з відповідальними за облік харчування  бухгалтерами зупинився на заходах із організації поставки продуктів до навчальних закладів постачальниками у 2017 році. Зауважив, що у зв’язку зі зміною постачальників продуктів, відповідальним особам необхідно ретельно перевіряти якість продукції та у наявних документах – термін її придатності.

          Варакса Н.М., головний спеціаліст відділу освіти, акцентувала увагу керівників шкіл на необхідності вчасного ведення документації з харчування, ретельного вивчення думки учнів щодо якості гарячих обідів, проведення роз’яснювальної роботи з учнями та їх батьками щодо важливості гарячого харчування для їх здоров’я.

          У ході наради шляхом діалогу з керівниками і комірниками ЗОШ були відпрацьовані нагальні проблеми  та особливості організації гарячого харчування у ЗОШ у поточному році.

         Заступник начальника відділу освіти Забава О.В.  нагадала присутнім порядок проведення у навчальних закладах карантинних заходів та призупинення навчального процесу при різкому рості гострих респіраторних інфекцій у дітей.

         Також на зібранні розглянуті питання участі ЗОШ у грантових проектах, кадрового забезпечення, виконавської дисципліни, правильності оформлення шкільної документації та інші.

           З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Снігурівського району надані відповідні доручення і рекомендації.

 

^ Вгору ^