«Наш дім − Україна!»

Дата опублікування:
23 серпня 2017 року.

     З нагоди Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України у Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося свято «Наш дім− Україна!», на якому були присутні вихованці закладу, їх батьки та мешканці міста.

     У рамках свята проведено ряд заходів: виставку декоративно-прикладного мистецтва «Наш пошук і творчість тобі, Україно!», майстер-клас «Зустріч у мистецькій майстерні», конкурс малюнку на асфальті «Краса моєї України», показові виступи 24 ДПРЧ ГУДСУ з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, сеанс одночасної гри у шахи.

      Вихованці Будинку творчості стали активними учасниками гри- подорожі «Ми − українці». Діти продемонстрували свої знання та вміння на станціях: «Українська кухня», «Співаночки», «Мистецька», «Смішинка» та «Фольклорна». Усі команди зустрічали гостинні господині, які «частували» їх питаннями та завданнями. Завітавши в «Українську кухню», діти розповіли про їжу українців та пограли у гру «Зваримо борщ». У «Хаті — Співаночці» − демонстрували знання українських пісень. У «Мистецькій хаті» учасники згадали види декоративно-ужиткового мистецтва. У хатині «Смішинка» діти показали свої таланти у виконанні гуморесок і відгадуванні загадок. У «Родині» — згадали народні традиції та придумали означення до слова «Україна». Усі завдання учасники виконували з великим захопленням й ентузіазмом, продемонструвавши ґрунтовні знання з історії та культури України.

    Присутніх на святі розважали вихованці гуртків  «Хор «Пролісок» (кер. Грицаєнко Г.П.), «Вокальний спів» (кер. Ясонова Т.В.), «Ансамбль танцю» (кер. Жукова К.Ю.) і «Культура мови та спілкування» (кер. Мороз О.Г.)

     У серцях учасників та глядачів надовго залишаться емоції і позитивні враження від свята.

О.Мороз, культорганізатор БТДЮ

^ Вгору ^