Наш шестикласник – найкращий читач року Миколаївщини

Дата опублікування:
17 Травня 2017 року.

«Книга вчить, як на світі жить», «Книга- джерело знань», «Книга творить людину». Можна ще і ще перераховувати прислів’я і приказки про важливість книг та читання. На жаль, останнім часом молодь і підлітки забувають про важливість цього заняття: усі зависають у своїх комп’ютерах та Інтернеті.

З метою заохочення дітей до систематичного читання, розвитку їх комунікативних навичок, критичного мислення щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2017» («Найкращий читач – 2017»). Вже вкотре учні Галаганівського  НВК взяли участь у цьому заході під керівництвом сільського та шкільного бібліотекарів Учень Н.М. та Червоної Л.В.

Учні 6-7 класів презентували прочитані ними книги, знайомили з улюбленими літературними героями. За результатами найкращим читачем відбіркового етапу виявився учень 6 класу Коломоєць Костянтин. Підбірку прочитаних ним творів передали до районної бібліотеки, де хлопця визнали переможцем районного етапу конкурсу і запросили до участі в обласному.

10 травня в режимі он-лайн наш учень надавав відповіді на запитання і тестові завдання конкурсних анкет, розміщених на бібліотечному блозі  «Библиотечная гавань» Миколаївської обласної бібліотеки дітей ім. В.О.Лягіна. Серед шестикласників Костя виявився найкращим, набравши найбільшу кількість балів. Нашого переможця запросили на пригодницько-фантастичний фестиваль «Книгоманія – 2017», що відбудеться 1-3 червня у Львові.

       Бажаємо Костянтину нових творчих злетів та перемог!

Червона Л.В., бібліотекар Галаганівського НВК

^ Вгору ^