Наші переможці

Дата опублікування:
25 Травня 2017 року.

    Обласний фестивальіз візуального програмування «IWillCode» спонукав вихованців гуртка «Юні користувачі персонального комп’ютера» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва брати участь і в інших конкурсах.

      Так, Дробенчук Андрій в Обласному форумі юних шанувальників фізики та астрономії, що проводив Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, за свій проект «Політ ракети» отримав диплом з відзнакою, а від кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологійцікаву книгу.В заочному обласному конкурсі анімаційних фільмів його робота посілаIIIмісце у номінації «Краща Scratch-анімація».

      У Міжнародному відкритому конкурсі творчих робіт «Яка прекрасна наша планета», присвяченому першому польоту людини в космос, що проводив Житомирський Музей космонавтики ім. С.П. Корольова,Андрій за свій проект отримав диплом за участь.

      В Обласному конкурсі з інформаційних технологій серед вихованців позашкільних навчальних закладів, що проводив Миколаївський обласний цент науково-технічної творчості учнівської, у номінації «Програмування»за проект «Мультики» Бідюк Анна нагороджена дипломом за III місце та флеш-накопичувачем, аДробенчук Андрій – дипломом за участь.

      Вітаємо Андрія та Анну з перемогами і бажаємо нових творчих досягнень.

 

І. О. Грибок, керівник гуртка «Юні користувачі персонального комп’ютера»

^ Вгору ^