Науково-методична рада Снігурівського районного методичного кабінету

Дата опублікування:
25 квітня 2019 року.

         Відповідно до плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 25 квітня 2019 року проведено чергове засідання науково-методичної ради. На заході були присутні члени ради і заступники директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району.

          Відкрила раду Горностай Л.В., завідувач Снігурівського РМК, яка ознайомила з рядом  важливих актуальних освітянських питань, а саме: організаційні моменти ЗНО-2019 року, підготовка вчителів початкової школи до роботи в 2019-2020 році.

           Труш Г.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Центральної ЗОШ І-ІІІ ступенів, поділилась досвідом роботи з педагогічними кадрами «Моніторинг рівня професійної компетентності вчителя в міжатестаційний період».

         Заступник директора з навчально-виховної роботи Павлівського НВК Бунчук О. М., провела для присутніх заняття з елементами тренінгової технології «Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ».

            З основними аспектами роботи сучасного вчителя початкової школи представила  Шевченко Г.В., заступник директора з навчально-виховної роботи  Новокиївської ЗОШ І-ІІІ ст.

          Шкільний психолог Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Панкратова І.І., ознайомила зібрання з психологічними аспектами — «Емоційний інтелект педагога як фактор формування емоційної культури учня».

           З новинками науково-методичної літератури колег  ознайомила Горностай Л.В., завідувач Снігурівського РМК.

          Виступи учасників науково-методичної ради супроводжувалися мультимедійними презентаціями та наочно-дидактичними матеріалами.

           Підсумком засідання науково-методичної ради стало вироблення рішень щодо покращення навчально-виховного процесу у закладах району.

Дякуємо адміністрації, Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за гостинність та надану технічну підтримку.

 

Л.Горностай, завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^