Навчалися екзаменатори

Дата опублікування:
17 Травня 2018 року.

        Незабаром стартує кампанія «ЗНО-2018». Як відомо, українська мова і література є обов’язковими для складання  предметами. З метою забезпечення якісної перевірки завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю 15 травня на базі Миколаївського   обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено навчання екзаменаторів з української мови, які будуть залучені до перевірки таких завдань.

         Більше 60 найбільш досвідчених українських словесників освітніх закладів області були запрошені на навчання. Серед них й представники нашого району – вчителі-методисти Жуковець З.Л., Бабій Г.П. (Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г.Шевченка), Федько О.І. (Снігурівська ЗОШ №4) і старший вчитель Юріївського НВК Решетнікова А.Ф.

         Завідувач лабораторії мовно – літературної освіти МОІППО Діордіца Д.П. ознайомила присутніх з нормативними документами Міністерства освіти і науки України щодо проведення ЗНО.

         Представник  Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти опрацювала з педагогами критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та зразки сертифікаційних робіт з української мови і літератури.

        Під час проведення практичного заняття вчителі-екзаменатори  відпрацьовували навички перевірки сертифікаційних робіт  учасників ЗНО.

         Побажаймо ж випускникам і вчителям успішного зовнішнього оцінювання .

З.Благодатна, методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^