Навчалися цікаво

Дата опублікування:
13 червня 2017 року.

  If you want to be OK

Learn your English every day!

 

     Цими словами розпочиналася робота літнього мовного табору “Discovery” у Киселівській школі. Двадцять учасників табору віком від 9 до 16 років на чолі з вожатими, учнями 10 класу Шаманською Лілією та Клімовим Андрієм,  щоранку залюбки переступали поріг кабінету англійської мови, щоб поринути у світ цікавих завдань та ігор.

    Учні з радістю розучували нові англійські римівки та тематичні пісні. Дві команди змагалися у різних видах мовленнєвої діяльності. Кожен день вирізнявся своєю тематикою, що давало дітям можливість розширити свої знання та поповнити лексичний запас. За допомогою Інтернет – ресурсів та цікавого роздаткового матеріалу, наданого організацією GoCamp, заняття у таборі були насиченими та пізнавальними.

    День закриття табору вирішили відсвяткувати на природі. До учасників, керівників та вожатих долучились також і батьки. Під дитячі англійські пісні біля багаття діти із задоволенням згадували програму табору та ділилися враженнями. І коли прийшов час прощатися, учні разом вигукнули: “Good bye, “Discovery”!”

 

                                                                                Кравченко Т.В., керівник табору

^ Вгору ^