Навчалися учителі початкових класів

Дата опублікування:
2 квітня 2018 року.

З 29 березня  по 1 квітня 2018 року на базі Снігурівської ЗОШ № 4 проходили курси підвищення кваліфікації вчителів, які у 2018-2019 навчальному році будуть працювати з першокласниками на засадах Концепції «Нова українська школа». Заняття проводили викладачі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Старший викладач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Продан Л.А. розкрила тему «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища. Організація ігрової діяльності молодших школярів на основі компетентнісного підходу до навчання».

Методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Довженко О.С. поспілкувалася з вчителями з тем «Інтегроване навчання: тематичний і діяльнісний підходи. Інтегрований урок у 1 класі: аналіз і моделювання. Особливості оцінювання навчальних досягнень  учнів у Новій українській школі».

Кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Сокуренко О.О. ознайомила педагогів з перспективами розвитку початкової школи на засадах ідей та положень Нової української школи. Олена Олексіївна розкрила питання «Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції «Нова українська школа»,  «Стратегії розвитку критичного мислення молодших школярів» та «Особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Цікавим і повчальним виявилося спілкування вчителів з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Олійник Л.М. з питань «Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Початок навчання у школі: вплив на емоційний стан і поведінку дитини», «Професійне спілкування за допомогою мережевних інструментів».

Насамкінець навчання педагоги взяли участь у підсумковій конференції щодо обміну досвідом роботи та захистом курсової роботи, що провела Продан Л.А..

Учасники курсів отримали відповідні сертифікати. Наступна сесія відбудеться у червні. Влітку вчителі обміняють отримані сертифікати на основний документ, що дозволить педагогам працювати з першокласниками на засадах Концепції «Нова українська школа» у 2018-2019 навчальному році.

Лапченкова Л.М.,

методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^