сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

>> > >

29 серпня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників району, початок роботи районних методичних обєднань  о 9.00. Розширена колегія відділу освіти (запрошуються директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи) відбудеться  о 9.30. в актовій залі Снігурівської райдержадміністрації.

                   
Навчалися вчителі інформатики

Дата опублікування:
20 березня 2018 року.

    За сприяння Народного депутата України А.О.Вадатурського на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 для групи вчителів інформатики  ЗЗСО району проведено навчальний семінар з підвищення комп’ютерної грамотності. Навчання проводив викладач Комп’ютерної Академії Шаг м.Миколаїв Олександр.

   Учасники семінару отримали знання про налаштування сучасного мультимедійного комплексу, наглядно познайомилися з широким спектором можливостей використання даної апаратури, отримали відповіді на проблемні питання, що виникають у роботі з мультимедійною дошкою. Викладач ознайомив присутніх з інтерфейсом і можливостями програми відеомонтажу Adobe Premiere Pro CS5.5, що буде використовуватися у подальшому навчанні вчителів інформатики.

   Помічник А.О.Вадатурського Костянтин інформував про конкурс відеоробіт «Моя школа», що буде проводитися серед учнів закладів загальної середньої освіти.

   Дякуємо Андрію Олексійовичу Вадатурському за сприяння у придбанні комп’ютерного й мультимедійного обладнання для освітніх закладів району та надану можливість навчання вчителів роботі з нею.

                                               Шиян О.В., методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^