Навчальний семінар для залучених до проведення пробного ЗНО

Дата опублікування:
23 Лютого 2018 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання – значне випробовування вступників до вишів. Важливим кроком пройти процедуру ЗНО та визначитися з рівнем підготовки до основної сесії є пробне тестування.

         Зазначимо, що пробне ЗНО дає можливість психологічно адаптуватися та стати учасником всієї процедури зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року на ПЗНО зареєструвалися 136 осіб, бажаючих перевірити свої знання і рівень готовності до основного тестування.

Із метою забезпечення організованого проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 22 лютого 2018 року на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 як пункту пробного ЗНО представниками Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Дорошенко О.П. та Горбушиною О.Д. проведено навчальний семінар.

Працівники ХРЦОЯО  провели навчання та інструктаж  залучених педагогічних працівників з питань процедури пробного ЗНО.

Під час навчання персоналу пункту проведення пробного тестування було представлено такі презентаційні матеріали: «Технологічна карта відповідального за пункт проведення ПЗНО», «Технологічна карта помічника відповідального за пункт проведення ПЗНО», «Технологічна карта старшого інструктора та інструктора», «Технологічна карта чергового пункту проведення ПЗНО».

Присутні детально ознайомилися з орієнтовним переліком нестандартних ситуацій під час проведення тестування.

Особлива увага учасників зібрання акцентувалася на виконанні обов*язків  старшого інструктора та інструктора під час проведення пробного тестування з іноземних мов, зокрема – під час аудіювання.

До складу персоналу пункту пробного ЗНО зареєстровані педагоги та бібліотекарі Снігурівських ЗОШ І–ІІІ ступенів №1, ЗОШ №3, Снігурівської районної гімназії мені Т.Г.Шевченка та Снігурівського РМК.

У ході семінару відпрацьовано усі процедурні питання пробного ЗНО.

^ Вгору ^