Навчання тренерів

Дата опублікування:
24 жовтня 2017 року.

19-21 жовтня 2017 року на базі МОІППО проведено організаційні заняття для тренерів щодо підготовки вчителів до роботи з першокласниками на засадах ідей та положень Нової української школи у 2017-2018 навчальному році.

Учасниками зібрання стали працівники МОІППО та вчителі початкових класів міст Миколаєва, Очакова, Веселинівського, Очаківського та Снігурівського районів.

Директор МОІППО Шуляр В.І. та науково-педагогічні працівники Захар О.Г. і Степанець Н.М. знайомили учасників із особливостями організації освітнього середовища, орієнтованого на дитину, виявляли педагогів, які здатні здійснювати тренерську діяльність щодо підготовки вчителів області до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Учителі ЗНЗ району Кісільова Г.В., Сидорова Н.Р., Геряк Л.В., Лопатньова Т.Л., Ряшко Н.В., Лавро О.І. поглибили розуміння ідей і положень Нової української школи та ознайомилися із особливостями роботи вчителів початкових класів в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у 2017-2018 навчальному році.

Коучі МОІППО Олійник Л.М., Міленіна Т.С., Хортів Г.В. і Степанець Н.М. готували тренерів до проведення організаційно-мотиваційних семінарів-практикумів на базі міжрайонних та Регіональних центрів розвитку освіти.

Учителі району продемонстрували високий методичний рівень підготовки і 2 листопада проведуть семінар-практикум із підготовки вчителів 1 класу до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти на базі МОІППО для вчителів області.

Лапченкова Л.М.,

методист РМК

^ Вгору ^