Навчання вчителів початкових класів

Дата опублікування:
10 вересня 2018 року.

    З 7 вересня по 9 вересня 2018 року на базі Снігурівськоїрайонної гімназії ім. Т.Г.Шевченка проходили курси підвищення кваліфікації вчителів, які у 2019-2020 навчальному році будуть працювати з першокласниками на засадах Концепції «Нова українська школа». Заняття проводили викладачі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та тренери НУШ.

   Старший викладач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Продан Л.А. розкрила теми «Педагогіка партнерства: сутність, основні принципи» та «Основи інклюзивної освіти».

  Цікавим та повчальним виявилося спілкування вчителів з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Олійник Л.М. з питань «Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Початок навчання у школі: вплив на емоційний стан і поведінку дитини».

   Кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Сокуренко О.О. ознайомила педагогів з Концепцією НУШ, чинниками якості початкової освіти, Новим Державним стандартом початкової освіти та з новими професійними ролями та завданнями сучасного вчителя в контексті Концепції «Нова українська школа».

  Учитель початкових класів Миколаївської ЗОШ і – ІІІст. №3, тренер НУШ Смола О.М. поспілкувалася з вчителями з тем «Інтегроване навчання: тематичний і діяльнісний підходи.

  Печерська-Кравчута М.В. – старший викладач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти познайомила слухачів із особливостями викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ» та особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів.

  Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Міленіна Г.С. ознайомила вчителів з тим, як правильно організувати ефективне і безпечне освітнє середовище.

  Усі курси були насиченими, цікавими та продуктивними. Під час навчання вчителі виконували низку практичних завдань.

   Насамкінець слухачі та учасники курсів отримали відповідні сертифікати. На наступній сесії педагоги братимуть  участь у підсумковій конференції щодо обміну досвідом роботи.

  Хочемо подякувати всім викладачам, які приклали масу зусиль, щоб зробити ці курси цікавими та корисними.

Слухачі курсів

^ Вгору ^