Навчання вчителів

Дата опублікування:
11 грудня 2018 року.

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти з 07 по 09 грудня 2018 року проводив навчання (ІІ сесія) вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, які працюватимуть у перших класах у 2019–2020 навчальному році з метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів щодо реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти, відповідно до основних напрямів державної політики в галузі освіти.

Працюючи в команді, вчителі детально вивчили Державний стандарт початкової освіти, проаналізували типові навчальні програми, базовий навчальний план. Конкурсанти вчилися складати план на день, на тиждень. Цікаво та емоційно відбулося компетентнісне навчання  з LEGO. Проєктна діяльність педагогів об’єднала  всіх в одну сильну команду, яка спроможна працювати по-новому.

Щира подяка викладачам МОІППО Олійник О.М, Степанець Н.М., Міленіній Г.С. та тренерам Воскобойниковій Т.В. і Штепі С.Л. за високий професіоналізм, тісну співпрацю та якісну підготовку вчителів до роботи в НУШ.

Учитель Калинівського НВК Манзюк Т.М.

 

 

^ Вгору ^