сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Реєстрація для участі в ЗНО 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. >> > >
                   
Навчання з цивільного захисту та пожежної безпеки

Дата опублікування:
20 квітня 2018 року.

   20.04.2018 року для директорів ЗЗСО та завідувачів ДНЗ на базі опорного закладу з цивільного захисту (Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) відбулися фукнукціональні інструктивно-методичні заняття. Навчання проводив викладач Навчально-методичного центру з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області  Кадимський В.Л.

   У ході навчання розглядалися питання щодо вдосконалення організації роботи з цивільного захисту та пожежної безпеки в структурних підрозділах, відповідного реагування у надзвичайних ситуаціях, відпрацювання у працівників, учнів й вихованців навичок захисту від небезпечних наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха, небезпечних хімічних  речовин.

   Присутні мали змогу ознайомитись з відеозвітом базового дошкільного навчального закладу №7 з питань цивільного захисту щодо проведеної роботи зазначеного напрямку.

   Провідним спеціалістом відділу освіти Снігурівської райдержадміністрації Галагуз І.О. до слухачів доведено необхідність набуття практичного  досвіду з підготовки та проведення дня Цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти.

   Методистом з дошкільної освіти Снігурівського РМК Татаренко О.А. завідувачам ДНЗ надано методичні рекомендації щодо проведння Тижня безпеки дитини.

   Проведені навчання сприяють удосконаленню керівництва при виникненні небезпечних ситуацій, забезпеченню подальшої безпеки працівників, учнів й вихованців.

 

   І.О.Галагуз,

   провідний спеціаліст відділу освіти Снігурівської райдержадміністрації

^ Вгору ^